Jõulud lähenevad ning juba tasub mõelda millist jõulupuud valida omale koju või kontorisse. Mingil määral on populaarseks muutunud paljudes kodudes ka kunstkuused, mis tunduvad algul mugavamad ning peaaegu sama efektsed, kui päris nulg või kuusk, kuid meie usume ehtsa puu võlusse.

Kuusk või nulg?

Jõuluajal toob eestlane sageli tuppa meie jõulukuuse. Kesk-Euroopas on enim levinud jõulupuu aga hoopis nulg, mida kasvatatakse spetsiaalsetes istandustes. Ka meie istandus kasvab Fraseri nulg. Hetkel pakume teiste kasvatatud nulgusid, kuna meie istanduse on nulud veel liiga väikesed.

Nulg ja kuusk on siiski välimusel erinevad. Nulu koor on tavaliselt hallikas ja sile, kuusel pruunikas ja kare. Nulu okkad on pehmed ja tömbitipulised, kuusel jäigad ja teravatipulised. Nulu käbid on okstel püsti, kuusel alati rippuvad. Nulul on eriline magus lõhn. 

Iga nulg on eriline, kahte täpselt samasugust leida on võimatu. 

Jõulupuu kasvatamisel on meile tähtsad kolm asja:

Nulg peab olema tihe

Nulg peab olema ühtlane

Nulg peab säilima kogu jõuluaja

Tutvu meie jõulupuudega e-poes. Selleks vajuta siia.

Erinevad nulud

Unikaalne lõhn (lõhnab nagu tsitrus) ja suurepärase okaste püsivusega puu. Fraseri nulgu kutsutakse Ameerika Ühendriikides ka sageli jõulupuude Rolls-Royce’ks. Algselt pärineb Fraseri nulg USA idaosa mägedest ja kasvab jõudsalt üksnes spetsiifilistes kohtades. Nulgu ei kasvatata laialdaselt ja selle saadavus Euroopas on igal aastal pigem piiratud.

Jõulupuu leiad meie e-poest

Kõikides mõõtudes jõulupuusid saab osta mugavalt meie e-poest. Valida saab mitme erineva pikkuse vahel. Lisaks pakume transporti, otse Sulle koju, kontorisse või jõulupeole.

Tutvu jõulupuudega meie e-poes ning küsimuste korral võta julgelt meiega ühendust!

nulg
nulg

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi