Loading...

Jõulukuusk potis 0,9-1,2m – hõbekuusk

40.00

Kategooria:

Torkav kuusk ehk hõbekuusk ehk ilukuusk ehk sinikuusk (Picea pungens) potis. Männiliste sugukonda kuuse perekonda kuuluv igihaljas okaspuu.

Kui jõulukuusk on Sinuni jõudnud, ära teda kohe sooja tuppa vii. Jäta ta umbes ööpäevaks kuhugi jahedasse kohta kohanema – näiteks garaaži, keldrisse, kuuri, kinnisele rõdule või terrassile. Nii säilib kuusk paremini ja ei ole ohtu, et okkad hakkaksid pudenema! 🙂 

Laost otsas

Loading...

Kirjeldus

Torkav kuusk ehk hõbekuusk ehk ilukuusk ehk sinikuusk (Picea pungens) potis. Hõbekuusk on männipuu sugulane, kuid erineb sellest oma välimuse ja omaduste poolest. Hõbekuuse koore värvus on hallikas ja sile ning erinevalt männipuust on hõbekuusel lühemad okkad, mis on hõbedase värvusega. Tavaliselt kasvab hõbekuusk aeglaselt ja võib saavutada kõrguse kuni 40 meetrit. Hõbekuuse oksad kasvavad horisontaalselt ja selle tõttu on puu laiem kui kõrge.

Kui jõulukuusk on Sinuni jõudnud, ära teda kohe sooja tuppa vii. Jäta ta umbes ööpäevaks kuhugi jahedasse kohta kohanema – näiteks garaaži, keldrisse, kuuri, kinnisele rõdule või terrassile. Nii säilib kuusk paremini ja ei ole ohtu, et okkad hakkaksid pudenema! 🙂 

Hõbekuusk jõulupuuna

Jõulud on aeg, mil paljud inimesed kaunistavad oma kodusid jõuluehetega. Üks oluline jõuluehe on jõulupuu. Jõulupuu valimine on oluline otsus ja see võib olla keeruline, kuna turul on saadaval erinevaid jõulupuid. Kui soovid valida loodusliku ja kauni jõulupuu, siis võib hõbekuusk olla suurepärane valik. Hõbekuusk on tuntud oma ilu poolest – selle hõbedased okkad ja hallikas koorevärvus muudavad selle ainulaadseks ja kauniks. Hõbekuusk on ka väga vastupidav ja talub hästi külma ilma ning see tähendab, et see sobib suurepäraselt jõulupuuks.

Kuusk vajab vähe hooldust ja on seetõttu hea valik jõulupuuks. Kuid enne torkava kuuse ostmist tuleb arvestada, et see on aeglaselt kasvav puu, mistõttu on vaja valida piisavalt suur puu, et see looks jõuluehtedega koos harmoonilise terviku. Samuti tuleb hõbekuusk kinnitada korralikult alusele – kuusejalg.

Hõbekuuse kaunistamine

Torkav kuusk on kaunis iseenesest, kuid jõuluehtedega kaunistatuna on see eriti võluv. Hõbekuuse hõbedased okkad sobivad hästi kokku erinevate jõuluehetega, nagu valgustid, kaunistused ja pärgad. Hõbekuusega kaunistatud jõulupuu toob koju kaunid jõulutunded ja loodusliku ilu. Kui soovid valida torkava kuuse jõulupuuks, on oluline leida sobiv suurus, vastavalt oma kodu suurusele ja eelistustele. Hõbekuused on saadaval erinevates suurustes ja hinnaklassides, nii et kõik leiavad kindlasti sobiva.

Jõulupuu leiad meie e-poest

Kõikides mõõtudes jõulupuusid saab osta mugavalt meie e-poest. Valida saab mitme erineva pikkuse vahel. Lisaks pakume transporti, otse Sulle koju, kontorisse või jõulupeole.

Tutvu jõulupuudega meie e-poes ning küsimuste korral võta julgelt meiega ühendust!

 

Lisainfo

Kaal 6 kg
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi