Jõulukuuse säilitamine

Jõulukuuse säilitamine

Jõulupuu tuppa toomine on armastatud traditsioon pühadeajal. Värske jõulupuu ilu ja lõhn loovad sooja ja piduliku õhkkonna. Siiski, et tagada, et sinu jõulupuu püsiks elujõuline ja kaunis kogu pühadeperioodi vältel, on oluline teada, kuidas seda õigesti säilitada.

Vali värske puu

Värske puu leiate meie e-poest. Värskel puul on tihedad ja rohelised okkad, ning jõulupuu lõhnab.

Ettevalmistused enne tuppatoomist

Vahetult enne puu tuppa toomist lõika umbes 2-3 cm paksune seib tüvest ära. See avab puu poorid ning aitab puul vett paremini juua. Veendu ka, et puu tüveosa oleks otse vee sees.

Veendu piisava veega varustamises

Jõulupuu värskuse säilitamiseks on äärmiselt oluline veenduda, et puu saab piisavalt vett. Aseta jõulupuu veega täidetud kuusejalga võimalikult kiiresti pärast puu tuppatoomist. Järgmise paari päeva jooksul jälgi veetaset ning veendu, et alus oleks alati veega täidetud. Jõulupuu tarbib esimestel päevadel väga palju vett.

Vältida kuuma

Et säilitada jõulupuu, tuleks vältida selle asetamist kuuma küttekeha või otsese päikesevalguse lähedusse. Samuti on oluline vältida tugevat tuuletõmbust, mis võib puu kiiremini kuivama panna. Vali puule toaosa, kus temperatuur ei tõuse liiga kõrgeks ega lange liiga madalaks.

Regulaarne hooldus

Eemalda regulaarselt langenud okkad ja kontrolli puu üldist seisukorda. Kui märkad, et puu hakkab kiiresti kuivama või okkad langevad liiga palju, võib see viidata vee puudusele või liiga soojale temperatuurile. Lisa vajadusel rohkem vett ning pritsi veega oksi. Kuid ole ettevaatlik jõulutuledega, kui pritsid jõulupuud veega!

Jõulukuuse säilitamine ja selle värskuse säilimine kogu pühadeperioodi vältel võib olla lihtne, kui järgid mõningaid olulisi samme. Vali värske puu, tee ettevalmistusi enne tuppatoomist, taga puu piisav veevarustus, vältides kuuma ja tuuletõmbust. Nende näpunäidete abil saad nautida kaunist ja värsket jõulupuud, mis loob sinu kodus hubase ja piduliku atmosfääri.

jõulukuuse säilitamine

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi