Üld- ja ostutingimused

OÜ Puupõld, registrikood 12800208, asukoht Raavitsa küla, Karula vald, Valga maakond, 68112. Jõulukuuse tellimise tingimused, jõulukuuse kasutamistingimused (hooldamine) ja teave jõulukuuse kohta:

 1. Kliendi õigused ja kohustused
  1. Valida sobiv toode ja esitada tellimus.
  2. Kasutada teenuseid vastavuses seadusandluse, teeninduseeskirja ja teenuste kirjeldusega.
  3. Vastutada esitatud tellimuse andmete õigsuse ja korrektsuse eest.
  4. Õigus tasuda jõulukuuse eest läbi pangalingi, kus on valuutaks Euro (€).

 

 1. OÜ Puupõld õigused ja kohustused
  1. Osutada teenuseid vastavuses seadusandluse, teeninduseeskirja ja teenuste kirjeldustega.
  2. Muuta teeninduseeskirja, teenuste tingimusi ja hinnakirju, avaldades info kodulehel.
  3. OÜ Puupõld vabaneb vastutusest, kui saadetise või selle osa kahjustumine või kaotsiminek on toimunud pärast kullerile pakendi üle andmist.
  4. Kõik valitud ja kullerile üle antud kuused on valitud kõige ilusamad ning kui antud kuusk ei sobi, siis OÜ Puupõld vabaneb kohustusest osta kuusk tagasi või saata juba makstud ning kohale toimetatud kuuse asemele uus kuusk.
  5. Kohaletoimetamise tasu lisamine tellimuse summale.
  6. OÜ Puupõld ei vastuta tellimuse eest. Kui esitatud on vale või mitte eksisteeriv aadress või telefoni number, kui saaja enam ei ela sel aadressil, kui telefoni number on muutunud, siis tellimust ei ole võimalik täita.
  7. Müüa kaupa ainult Mandri-Eesti piires.

 

 1. Cargobus (kulleri) teeninduseeskiri
  1. Saadetis väljastatakse Saajale allkirja vastu isikuttõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID-kaart) alusel.
  2. Täpsem info asub aadressil: cargobus teeninduseeskiri

 

 1. Privaatsuspoliitika
  1. E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
  2. OÜ Puupõld ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata.
  3. OÜ Puupõld-le usaldatud isikuandmeid koheldakse konfidentsiaalselt ning neid kasutatakse vaid andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel.
  4. OÜ Puupõld kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete kättetoimetamiseks või tellimustega seotud küsimuste lahendamise korral.

 

 

 1. Jõulukuuse tagastamise tingimused:
  1. Vastavalt Võlaõigusseaduse § 49 ei kohandata 14 päeva taganemisõigsust, mis rikneb või vananeb kiiresti kaubale, milleks on ka jõulukuused.

 

 1. Jõulukuuse hooldamine
  1. Ära unusta, et kuusk vajab värskuse säilitamiseks vett. Kuusetüve lõikepind peab olema kogu aja vees, sest kuivale jäädes moodustub kuuse alla kuivanud mahlast kork ning puu ei võta enam vett sisse ka siis, kui nõu uuesti veega täita. Kui niisugune õnnetus on juhtunud, tuleb kuusepuu jalast välja võtta ja lõigata tüvi paari sentimeetri jagu lühemaks. Tasub ka arvestada, et esimesel ööpäeval vajab jõulukuusk vähemalt kaks liitrit vett, edaspidi kulub umbes liitrijagu vett päevas.
  2. Kuuse säilimiseks on vaja vältida suuri temperatuuri muutusi. Üks päev enne puu tuppa viimist pane ta seisma näiteks garaaži või jahedamasse koridori, et vältida puu šokeerimist ning anda puule aega sulada.
 2. Muu jõulukauba tagastamine
  1. Kui e-poest ostetud kaup mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ning summa tagasi saada.
  2. Tagastatud kaup peab olema puuduseta, terve, originaalpakendis ja kasutamata. Kui tagastatav kaup ja/või selle pakend on halvnenud asjaolude tõttu, mille eest vastutab ostja, on OÜ Puupõllul õigus mitte kaupa tagasi osta.
  3. Toote tagastamiseks täitke vabas vormis taganemiseavaldus ning saatke see koos ostu tõendava tšekiga aadressile info@jõulukuusk.ee. Kauba tagastamisega seotud kulud katab ostja.
  4. Raha kanname toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 90 tööpäeva jooksul.
  5. Vastavalt võlaõigusseadusele ei pea Müüja toodet tagasi ostma, kui see on puuduseta.