Jõulupuu, jõulupuu müük

Jõulupuu, jõulupuu müük

Jõuluaeg on aasta ilusaim, tuues rahu ja soojust igasse koju. Tänapäeval tähistatakse jõule nii kodus perekeskselt kui ka erinevates töökollektiivides ja sõprusringkondades. Terve detsembrikuu toimuvad erinevad jõulupidustused ja sündmused.

Jõulude juurde käib alati ka ruumide kaunistamine ja jõulupuu majja toomine ning ehtimine. Paljudes peredes on jõulupuu ehtimine suur traditsioon, mida tehakse üldjuhul terve perega, ka koos kõige pisematega.

Meie suureks sooviks on tuua ilus jõulupuu igale soovijale mugavalt koju kätte, hoolimata asukohast. Pakume transporti Mandri-Eesti piires, vastavalt kliendi soovile.

Meie kodulehelt on võimalus mugavalt tellida endale meelepärane jõulupuu. Tootevalikus nii pisikesi puid kui ka suuri mitme meetri pikkuseid jõulukuuski.

Millist kuusepuud valida?

Jõulupuudena on kõige enam tuntud kuused, männid ja nulud. Eestlaste seas on läbi aastate enim armastatud jõulupuu kuusk, peamiselt just mõnusa lõhna ja kauni tiheda välimuse tõttu.

Puu kasvatamisel on meile tähtsad kolm asja:

Jõulukuusk peab olema tihe

Jõulupuu peab olema ühtlane

Jõulupuu peab säilima kogu jõuluaja

Meie tootevalikus on neljas erimõõdus jõulupuud, mis kõik on kasvatatud Lõuna-Eesti kuusepõllul.

Miks valida jõulupuuks kuusk?

Kuusepuu koju toomise traditsioon on juba sajandeid vana ning see seostub alati jõulutunde ja jõulupühade tähistamisega.

Meil on aastatepikkune jõulukuuskede kasvatamise kogemus, mis on suuresti väljakasvanud isiklikust huvist looduse, puude ja erinevate kasvatusmeetodite vastu. Meie kasvatatud jõulukuused on alati hästi hooldatud ning tihedad, kvaliteetsed puud, mis püsivad kodustes tingimustes kaua värskena.

Lisaks traditsioonidele on kuuske lihtne hooldada ning see püsib värske ja kaunis terve jõuluperioodi. Oluline on jälgida, et kuusk ei jääks kuivaks. Eriti esimestel päevadel, soovitame vett lisada nii hommikul kui ka õhtul. Kindlasti tasub kuusejalal enne paika sättimist pisike jupike maha lõigata, et puu saaks vee ilusti kätte.

Kust saab kuusepuud osta?

Kõikides mõõtudes kuuski saab osta mugavalt meie e-poest. Valida saab nelja erineva pikkuse vahel. Lisaks pakume transporti, otse Sulle koju, kontorisse või jõulupeole.

Tutvu puudega meie e-poes ning küsimuste korral võta julgelt meiega ühendust!

jõulupuu
jõulupuu

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi