Jõulukuusk koju

Jõulukuusk koju

Jõulud lähenevad ning juba tasub mõelda erinevate jõuluehete, dekoratsioonidega ja jõulukuuse koju toomise peale. Tänapäeval on populaarseks muutunud paljudes kodudes ka kunstkuused, mis tunduvad esmapilgul mugavamad ning sama efektsed, kui päris kuusk, kuid meie usume ehtsa jõulukuuse võlusse.

Miks eelistada ehtsat jõulukuuske?

Ehtne jõulukuusk on jõuluperioodil toa süda, kuhu ümber jõululaupäeval kogunevad lapsed, jõuluvana ning kus all juba enne seda võib leida kaunilt pakitud kingitusi. Ehtne jõulukuusk toob tuppa imelise kuuselõhna ning langevad okkad, mis võivad küll talla alla jääda, kuid sellest hoolimata toovad ehtsa jõuluemotsiooni.

Iga jõulukuusk on eriline, kahte täpselt samasugust leida on võimatu. Kuuske valides on võimalus leida tihedaid ja suuri kuuski. Samuti on võimalus leida vastavalt maitsele hoopis kuusk, mis on kasvanud viltu, huvitavama ebakorrapärase kujuga või muu efektiga.

Kuuske valides soovitame alati kontrollida, kas jõulukuusk on värske ja heas seisus. Selleks raputa kuuske õrnalt ning jälgi, kas ja kui palju kuuseokkaid pudeneb. Kui okkaid pudeneb palju, märgatavalt, siis ei pea jõulukuusk enam kaua vastu. Ilmselt on kuusk olnud liiga kaua kuivas ning soovitame valida mõni teine kuusk.

Jõulupuu kasvatamisel on meile tähtsad kolm asja:

Jõulukuusk peab olema tihe

Jõulupuu peab olema ühtlane

Jõulupuu peab säilima kogu jõuluaja

Meie müüdavad kuused võetakse põllult maha alles vahetult enne transportimist. Meie ei raiu ühtegi kuuske põllult maha niisama. Kui puid ära ei osteta, siis need jäävad veel põllule vähemalt aastateks kasvama. Nii hoiame me oma kodumaa taimestikku ning ei hävita loodust ja puid ilmaasjata.

Tutvu meie jõulukuuskedega e-poes. Selleks vajuta siia.

Millal tuua jõulukuusk koju?

Jõulukuused tuuakse koju traditsiooniliselt jõululaupäeval ehk 23. detsembril. Küllaga on järjest enam hakanud traditsioon muutuma ning inimestele meeldib jõulupuu tuua koju juba detsembri alguses, kui algab advendiaeg. Parim aeg on jõulukuusk tuua koju on siis, kui soovite tekitada jõulumeeleolu ning hakkate oma kodu või kontorit kaunistama.

Meie jõulukuuski saab tellida kogu aeg, kuni jõulupühade perioodi lõpuni.

Kuidas hooldada jõulupuud?

Jõulukuuske on kodustes tingimustes lihtne hooldada ning see püsib värske ja kaunis terve jõuluperioodi. Oluline on jälgida, et kuusk ei jääks kuivaks, eriti esimestel päevadel, soovitame vett lisada nii hommikul kui ka õhtul. Kindlasti tasub kuusejalal enne paika sättimist pisike jupike maha lõigata, et puu saaks vee ilusti kätte.

Sageli müüakse aianduspoodides erinevaid väetisi, mis aitavad kuuskedel kauem värskena püsida. Meie kogemus näitab, et kui on kvaliteetne ja värske jõulukuusk, siis ei ole vaja eraldi väetisi või muid kemikaale kasutada. Oluline on lihtsalt jälgida, et kuusk saaks piisavalt vett.

Kui soovid nõu või abi, kuidas kõige paremini kuuskede eest hoolitseda, siis võid alati pöörduda ka meie kogenud kuusekasvataja poole.

Kust saab jõulupuud osta?

Kõikides mõõtudes jõulupuusid saab osta mugavalt meie e-poest. Valida saab nelja erineva pikkuse vahel. Lisaks pakume transporti, otse Sulle koju, kontorisse või jõulupeole.

Tutvu jõulupuudega meie e-poes ning küsimuste korral võta julgelt meiega ühendust!

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias

0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi